I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Nowoczesne praktyki, inspirujące wyzwania"

Data wydarzenia
Aula A Centrum Dydaktycznego WUM, godz. 9.00-18.00
Opis wydarzenia

Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego oraz Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Klinicznego działające na Wydziale Nauk o Zdrowiu WUM zapraszają na I Ogólnopolską konferencję Naukowo-Szkoleniową dedykowaną studentom pielęgniarstwa, pt. "Nowoczesne Praktyki, Inspirujące Wyzwania".  Wydarzenie odbędzie się w dniu 18.04.2024 roku.

W trakcie Konferencji odbędą się dwie sesje: wystąpienia plenarne i sesja plakatowa, podczas których studenci będę mieli możliwość zaprezentowania wyników swoich badań naukowych. Serdecznie zachęcamy wszystkich studentów kierunku pielęgniarstwo do przesyłania abstraktów prac do dnia 29 lutego b.r.

LINK DO REJESTRACJI: NOWOCZESNE PRAKTYKI, INSPIRUJĄCE WYZWANIA : I Ogólnopolska Naukowo - Szkoleniowa Konferencja Studentów Pielęgniarstwa. (google.com)

Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego WUM, SKN Pielęgniarstwa Klinicznego WUM
Patronat
Rektor WUM, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM, Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych